zachodniopomorskie info

Zaproszenie na szkolenie

Drukuj
1 2 3

Głównym celem projektu jest poprawa sytuacji na rynku pracy osób bezrobotnych 50+ poprzez wdrożenie modelu Paktu Zatrudnieniowego w naszym kraju. Pakt Zatrudnieniowy stanowi szczególną formę współpracy podmiotów o kluczowym znaczeniu dla aktywizacji zawodowej osób po 50 r.ż., funkcjonuje na terenie jednej (np. powiatu) lub kilku jednostek samorządu terytorialnego (np. przy Specjalnej Strefie Ekonomicznej). Pragniemy Państwu zaprezentować ideę paktów zatrudnieniowych, a przede wszystkim ich rolę w procesie pozytywnych zmian na rynku pracy na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń.

Z tej okazji zapraszamy Państwa serdecznie na trzydniowe warsztaty w przepięknym hotelu Trylogia w Zielonce k/Warszawy. Warsztaty rozpoczynają się lunchem w dniu przyjazdu i kończą również lunchem w dniu wyjazdu.

Proponowane terminy (do wyboru): 28 – 30 maja, 25 – 27 czerwca, 27 – 29 czerwca 2018r. Pakty Zatrudnieniowe powstały już w powiecie skarżyskim, ostrowskim, zgierskim, aleksandrowskim i pyrzyckim. Były tam testowane i odniosły duże sukcesy. Gotowy, przetestowany model wdrażany jest w powiecie koneckim (woj. świętokrzyskie) oraz w Jaworznie (woj. śląskie). Wiedzą i informacją macie Państwo szansę dołączyć do tych regionów w Polsce, gdzie problemy społeczne są rozwiązywane przez współpracę i zaangażowanie wielu podmiotów.

Warsztaty są nieodpłatne, zwracamy również koszty podróży (do wysokości biletu komunikacji publicznej na trasie dojazdu).

Zapraszamy do Zielonki

 

Z poważaniem,

 Iwona Żukiert Prezes Szczecińskiej Fundacji TPP

Anna Kamińska – Glück Koordynator projektu

Zgłoszenia: sekretariat@pakz.szczecin.pl (tel. 512 334 081).

Na warsztaty zapraszamy do:

Hotel TRYLOGIA Centrum Konferencyjno-Bankietowe

05-220 Zielonka, ul. Poniatowskiego 46

www.hoteltrylogia.pl


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja