zachodniopomorskie info

Lato już - w Drawieńskim Parku Narodowym

My, czyli pracownicy Drawieńskiego Parku Narodowego przygotowaliśmy moc atrakcji dla całych rodzin. Wspólnie będzie można rozwiązać przyrodnicze krzyżówki, ułożyć puzzle, zagrać w parkowego twistera, poznać mnóstwo tajemnic lasu i zwierzęcych tropów. Za udział we wszystkich konkurencjach znajdą się nagrody i niespodzianki. Będzie można również sprawdzić się w konkurencjach sportowych za sprawą Stowarzyszenia „Klub Sportowy Aktywne Choszczno”. Specjalna oferta czeka na chętnych na boisku w Drawnie 1 lipca.

2 lipca spotkamy się z Państwem w dwóch miejscach: na boisku w Drawnie od godz. 10.00 oraz na miejscu biwakowania Bogdanka od 9.00. Prócz zabaw i ciekawych gier przygotowaliśmy również szeroką informacje o Drawieńskim Parku Narodowym. Razem z nami na Bogdance  będą także członkowie Polskiego Towarzystwa Leśnego, którzy chcą m.in. podzielić się z turystami swoją wiedzą o wilku.

Przygotowując się do spotkania z Państwem, posprzątaliśmy nasz dom - Drawieński Park Narodowy i przygotowaliśmy do ruchu turystycznego. Kolejny raz przeszliśmy szlaki zbierając śmieci rzucone przez tych, którzy wciąż pozostają głusi na nasze apele – RAZEM DBAJMY O PRZYRODĘ. Wyremontowaliśmy infrastrukturę na miejscach biwakowania, ustawiliśmy duże, wygodne kontenery na śmieci.  Teraz tylko zapraszamy i czekamy na Państwa.

Do zobaczenia w Drawieńskim Parku Narodowym nie tylko w kajaku na Drawie, ale także na rowerze i podczas wędrówek po szlakach pieszych. Przypominamy również o turystyce na szlakach konnych.

Foto:  Marcin Bielatko, Jacek Zięba Jacek Zięba


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja