zachodniopomorskie info

Małgorzata Frymus dziennikarka Polskiego Radia Szczecin - Dziennikarzem Roku 2018

Zakończył się finał 28. edycji Konkursu „Dziennikarz Roku 2018” organizowanego przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej „Pomorze Zachodnie”i Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich oddział w Szczecinie.

Gala konkursu odbyła się w studiu S1 im.Jana Szyrockiego w Polskim Radiu Szczecin.

Kandydatów zgłaszały redakcje mediów regionalnych oraz stowarzyszenia twórcze i dziennikarskie.
Małgorzata Frymus (Polskie Radio Szczecin) została doceniona "za wielostronną działalność dziennikarską, pracowitość, profesjonalizm i różnorodność podejmowanych tematów, w których porusza się swobodnie, ze znajomością warsztatu dziennikarskiego . A także za współorganizowanie życia kulturalnego i regionu (Szczecin European Festiwal, Ińskie Lato Filmowe) oraz realizowanie filmów dokumentalnych i prezentowanie ich na ogólnopolskich przeglądach i międzynarodowych festiwalach. 
Katarzyna Wolnik-Sayna (Polskie Radio Szczecin) otrzymała nagrodę specjalną im.Bogdana Czubasiewicza za "upór, talent w popularyzacji żeglarstwa, za setki porywających relacji i reportaży, które pozwalają nam szczurom lądowym zrozumieć pasje ludzi morza. Za duże zaangażowanie w tworzeniu nowych przedsięwzięć pachnących morzem i wiatrem".
Za Debiut Roku 2018, nagrodę odebrała Karolina Nawrocka (Kurier Szczeciński)

Wyróżnienie w kategorii Dziennikarz Roku 2018 otrzymała Agata Baryła za stworzenie i prowadzenie portalu "Kobieca sprawa".

Nagroda dziennikarzy trafiła do Krzysztofa Bobali za organizację najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego w Polsce Pekao Szczecin Open.
Super Kaczke otrzymał fotoreporter- Jerzy Undro za całokształt pracy twórczej.

Pierwszy raz przyznano również nagrody w kategorii "Social Media" i „Nowe Media” Statuetke w kategori „Social Media” otrzymała Kamila Lewdańska za eatrunlove.pl. Za stworzenie bloga prezentującego wartości, marzenia i cele młodej kobiety XXI wieku.


W kategorii "Nowe Media" nagrodę otrzymał Wojciech Wirwicki z portalu wSzczecinie.pl - za stworzenie jednego z najpopularniejszych w regionie portali informacyjnych o charakterze publicystyczno-kulturalnym.


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja