zachodniopomorskie info

Otwarci na nowe pomysły i wyzwania. Wspieramy innowacje i przedsiębiorczość

Udział w konferencji zapowiedziało 120 uczestników, dla których przygotowano sześć debat i osiem tematycznych warsztatów dotyczących innowacyjności, przedsiębiorczości i kreatywności. Młodzi przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak skutecznie prezentować swój start-up, czym jest storytelling w biznesie, a także dlaczego jedni osiągnęli sukces, a drudzy wręcz przeciwnie. Mowa będzie też o zawodach przyszłości czy wyzwaniach gospodarki 4.0.

 Swoją wiedzą i doświadczeniami dzielić się będą m.in. zachodniopomorski marszałek Olgierd Geblewicz, dziennikarz Edwin Bendyk, dyrektor Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie Joanna Niemcewicz, COO w Whisbear Szumiace Misie Julia Sielicka-Jastrzębska czy Krzysztof Szulc, specjalizujący się w kierunku fotogrametrii i teledetekcji.

 Ważną częścią spotkania będzie strefa networkingowa, w której uczestnicy nawiążą kontakty z prelegentami, przedsiębiorcami i pozostałymi uczestnikami konferencji.

Konferencja rozpocznie się 3 października 2018 r. o godzinie 9.15 w Netto Arenie w Szczecinie wykładem Edwina Bendyka „Popularyzacja nauki”.  Po tej części odbędzie się debata inauguracyjna „Skąd się biorą innowacje”. Szczegółowy plan konferencji znajduje się pod adresem: https://smartup.wzp.pl/program/

 Organizatorem konferencji jest Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, a partnerem merytorycznym wydarzenia Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie

 Część wydarzeń będzie transmitowana. Więcej informacji na stronie internetowej: www.smartup.wzp.pl


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja