zachodniopomorskie info

Podwójny koncert KULT ANPLAKT w Filharmonii

            Kazik wraz z 8-osobowym zespołem muzyków dał prawie 3-godzinny, fantastyczny koncert, podczas którego zostały zaprezentowane najważniejsze utwory Kultu, takie jak: „Hej, czy nie wiecie”, „Celina”, „Mieszkam w Polsce”, „Gdy nie ma w domu dzieci”, „Lewy czerwcowy”, „Lewe lewe loff”, „Baranek”, „1932 Berlin", „Czarne słońca” (muzyka napisana do filmu o tym samym tytule), „Totalna Militaryzacja” oraz covery - „Passenger” Iggy Popa i „Zegarmistrz światła” Tadeusza Woźniaka.

            Kult na trasę koncertową zaprosił też gości: Jana Staszewskiego (prywatnie syn Kazika Staszewskiego), dr Yry oraz lidera grupy Zacier, Mirosława Jędrasa, z którym w duecie Kazik wykonał utwór „Kochaj mnie, a będę Twoją”. Partie wokalne Violetty Villas w tym utworze zaśpiewał Mirosław Jędras, który był też odpowiednio ucharakteryzowany, aby przypominać legendarną piosenkarkę.

            Cały koncert był też wspaniale oświetlony. Barwa światła i jego natężenie doskonale podkreślały nastrój i rytm utworów, co pozwoliło na stworzenie niezapomnianej atmosfery koncertu. 

          FOTOREPORTAŻ


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja