zachodniopomorskie info

Rusza rekrutacja w ZPSB – nowość: studia magisterskie MBA

Po ubiegłorocznym dobrym naborze, rozpoczynająca się właśnie rekrutacja na nowy rok akademicki 2016/2017 niesie kolejne wyzwania. ZPSB startuje zarówno z kilkoma atrakcyjnymi nowościami, jak i wzmocnieniem dotychczasowej oferty. Wśród nich pierwsze miejsce zajmują studia magisterskie Master of Business Administration. To jedyne takie studia w naszym regionie.

Mamy już za sobą 19 edycji studiów podyplomowych Executive MBA, a teraz postanowiliśmy nasze doświadczenie wykorzystać w przygotowaniu programu MBA na studiach II stopnia. Absolwenci tych studiów uzyskają dwa dyplomy – ukończenia studiów magisterskich oraz dyplom MBA. Uważamy, że MBA jest naszą „perłą w koronie”, jak też powinno być w każdej szanującej się uczelni biznesowej, dlatego rozwijanie tych programów jest dla nas kluczowe – wyjaśnia prof. Aneta Zelek, Rektor ZPSB.

Uczelnia przygotowuje także dwa nowe kierunki na studiach II stopnia – Zarządzanie w Szczecinie, ze specjalnościami: Zarządzanie finansami, Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz Zarządzanie projektami IT. Natomiast w Gryficach szykuje się II stopień Pedagogiki, ze specjalnością Doradztwo zawodowe.


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja