zachodniopomorskie info

Samorząd Województwa wraca do pracy zdalnej i trybu rotacyjnego

- Chcemy utrzymać możliwie najwyższy stopień bezpieczeństwa dlatego w Urzędzie wprowadzamy częściowo pracę zdalną. Apeluję do wszystkich o załatwianie spraw w trybie online. Bądźmy odpowiedzialni, reagujmy na bieżąco na sytuację. Wiele spraw naprawdę możemy zrealizować zdalnie .– przypomina Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. – Jednocześnie zapewniam, że urząd mimo zmienionej organizacji pracy będzie pracował sprawnie, bez ryzyka opóźnienia czy utrudnienia w załatwianiu spraw.

Wprowadzone zmiany w organizacji pracy mają związek z koniecznością podejmowania działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i obowiązują od 5 października br. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Przypominamy również, że w związku z potrzebą minimalizowania ryzyka od 17 marca br. obsługa klienta odbywa się bez możliwości bezpośredniego, bieżącego kontaktu z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego. W celu uzyskania informacji, ustalenia czy sprawa bezwzględnie wymaga osobistego stawiennictwa i umówienia wizyty, należy kontaktować się w godzinach 7.30-15.30 z pracownikami Urzędu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Numery telefonów dostępne są na  stronach Biuletynu Informacji Publicznej.

Szczegóły: http://bip.rbip.wzp.pl/artykul/zmiana-zasad-obslugi-klienta-i-dostepu-do-nieruchomosci

Osobiste składanie korespondencji jest możliwe w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego ul. Korsarzy 34, Szczecin (Zamek Książąt Pomorskich), brama od ulicy Grodzkiej, mały dziedziniec, wejście „I”. 

Wnioski i podania można wrzucać do specjalnie przygotowanej urny, która znajduje się przy wejściu do Kancelarii Ogólnej (bez możliwości potwierdzenia złożenia korespondencji). Jednocześnie zachęcamy do składania korespondencji  za pośrednictwem platformy EPUAP lub do kontaktu drogą elektroniczną.

Biuro Prasowe

Rzecznik Prasowy

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja