zachodniopomorskie info

Stepnica symbolem samorządności

    „Symbol 2019”-, jest programem prowadzonym od 8 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, który w postaci dodatku dystrybuowany jest wraz z „Dziennikiem Gazeta Prawna ”i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

Przyznane wyróżnienia to medialne wsparcie do budowania dobrego, solidnego wizerunku samorządów, przedsiębiorstw oraz instytucji.„Symbole’’-  są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Nagrodą Honorowane są firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Wyróżnione marki i instytucje zdaniem organizatorów symbolizują jakość zarządzania i działania. Stepnicę doceniono  za dotychczasowe działania i osiągnięcia m.in w zakresie  jakości  zarządzania,  sprawnością̨ w pozyskiwaniu i dysponowaniu środkami unijnymi,  dbałością o ekologię.

     A oto co na temat przyznanych wyróżnień powiedział jeden z ze znanych dziennikarzy- publicystów prowadzący jeden z paneli dyskusyjnych podczas  gali wręczenia nagród  red. Jarosław Kuźniar – Podczas gali zgromadziliśmy samorządy, przedsiębiorstwa oraz instytucje, które działając na swoich lokalnych rynkach charakteryzują się najwyższą jakością zarządzania, innowacyjnością, sprawnością w pozyskiwaniu i dysponowaniu środkami unijnymi, dbałością o ekologię, ale nade wszystko o szeroko pojęte dobro mieszkańców. 

      Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym: Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego, Polskiej Izby Ekologii, Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, Krajowej Izby Gospodarczej, Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej, Związku Powiatów Polskich oraz Związku Gmin Polskich.


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja