zachodniopomorskie info

W Wałczu na pomoc potrzebującym

Organizacja na ten cel pozyskała 30 tys. zł dotacji ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach otwartego konkursu ofert z obszaru polityki społecznej.

W poniedziałek, 11 kwietnia 2016 r. o godzinie 10 członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska spotka się z przedstawicielami Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Wizyta w siedzibie Towarzystwa będzie okazją do przedstawienia szczegółów inicjatywy, a także do przekazania umowy na realizację „Kawiarenki”.

 

W „Kawiarenkach” rodzice będą mogli spotkać się z różnymi specjalistami (np. doradcą zawodowym) oraz uczestniczyć w ciekawych warsztatach. Dzieciom w tym czasie zostanie zapewniona profesjonalna opieka i zabawy.

W ramach tegorocznego otwartego konkursu ofert na wsparcie zadań z obszaru polityki społecznej organizacje pozarządowe pozyskały 442 tys. zł dofinansowania ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego. Pieniądze te pozwolą na realizację piętnastu cennych inicjatyw w regionie, w tym trzech „Kawiarenek dla rodziców”. Oprócz Wałcza, funkcjonować będą one też w Trzebiatowie oraz Nowogardzie.

 

Spotkanie z przedstawicielami Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Oddział Powiatowy w Wałczu

11 kwietnia 2016 r., godzina 10

ul. Kilińszczaków 13, Wałcz


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja