zachodniopomorskie info

Zapraszamy na Lekcje gier planszowych.

Lekcje gier planszowych#2

25 maja godz. 11.00 – 12.00

25 maja godz. 12.00 – 13.00

Empik Kaskada, Szczecin, ul. Niepodległości 36

 

Zapraszamy na Lekcje gier planszowych. Zajęcia poprowadzi Marcelina Szwarc – organizatorka akcji Brain On – Włącz myślenie. Pasjonatka a przy tym pierwsza i jedyna w Szczecinie nauczycielka gier planszowych! Czeka na Was wspólna zabawa a przy okazji poznamy zasady logicznego myślenia i ducha zdrowej rywalizacji.

Zajęcia organizowane są dla dwóch grup wiekowych: od godz. 11.00 -12.00 dla dzieci w wieku 7+, w godz. 12.00-13.00 w wieku 11+

Liczba miejsc ograniczona, zapisy przez Goingapp.pl.

 

 

Podróżniczeczwartki#1. Czy Szczecin leży nad morzem?

30 maja godz. 18.00

Empik Kaskada, Szczecin, ul. Niepodległości 36

 

Zapraszamy miłośników wypraw trekkingowych, rowerowych i kajakowych na cykl spotkań z podróżnikami ze szczecińskiej  ekipy NATURE TRIP.

Pierwsze spotkanie będzie poświęcone podróżom lokalnym, 1-dniowym i weekendowym. Przy okazji poznamy kilka lokalnych, turystycznych perełek. 

Liczba miejsc ograniczona, zapisy przez Goingapp.pl.

 

 

Kreatywny Dzień Dziecka

01 czerwca godz. 11.00 – 12.00

01 czerwca godz. 12.00 – 13.00

Empik Kaskada, Szczecin, ul. Niepodległości 36

 W Empiku spędzimy Dzień Dziecka twórczo i kreatywnie. Wspólnie przygotujemy filcowe maskotki i nauczymy się, jak malować akwarelami. Zapraszamy!  

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7+.

Liczba miejsc ograniczona, zapisy przez Goingapp.pl.

 Własne maskotki

01 czerwca godz. 11.00 – 12.00

Wspólnie wykonamy maskotki, według własnego pomysłu. W tym celu wykorzystamy filc, watę, kolorowe wstążki, guziki oraz inne ozdoby. Maskotka będzie miłym towarzyszem dnia codziennego lub wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby.

Magiczne akwarele

01 czerwca godz. 12.00 – 13.00

Czy znasz już wszystkie sekrety malowania akwarelami? Tę popularną technikę można wykorzystywać na różne sposoby i osiągać niebanalne efekty. Weź udział w naszych warsztatach i przekonaj się, że wykonanie farbami wodnymi miniatury malarskiej wcale nie jest trudne, a akwarelowa kaligrafia prezentuje się wyjątkowo!

 

 

Łukasz Drapała & Chevy

01 czerwca godz. 16.00

 

Zapraszamy na spotkanie z Łukaszem Drapałą i zespołem Chevy. Tematem rozmowy będzie ich najnowsza płyta „Potwory” (Wyd. Góra Muzyki) gdzie każdy utwór jest opowieścią "żywcem" wyrwaną z życia, przedstawioną po męsku, ale z odpowiednią dozą wrażliwości, bez kalkulacji i szczerze do bólu. Każdy piosenka ma swój niepowtarzalny charakter a całość jest bardzo zróżnicowana, tak brzmieniowo, jak i kompozycyjnie. Czy uda im się przemówić do serc i wyobraźni publiki? Tego dowiemy się być może już w czasie spotkania w salonie Empik.


Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja