zachodniopomorskie info

Drukuj
1 2 3

Piknik lotniczy to letni, rodzinny festyn z licznymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Oprócz pokazów lotniczych i spadochronowych na odwiedzających czekać będą występy artystyczne, konkursy, a z myślą o najmłodszych przygotowana zostanie strefa zabaw.

Impreza, która co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, jest także doskonałą okazją do zapoznania uczestników z różnorodnością smaków regionalnych i tradycyjnych produktów Pomorza Zachodniego. Podczas pikniku w ramach „Alei Zachodniopomorskie Smaki ,a produkty tradycyjne Pomorza Zachodniego” w dziesięciu domkach zaprezentują się liczni wytwórcy i producenci z naszego regionu. Na smakoszy czekać będą, m.in. produkty piekarnicze takie jak chleby, rogale, bułki, przetwory ekologiczne warzywno-owocowe, np. soki, owoce, przetwory z grzybów, a także wędliny produkowane metodą tradycyjną według staropolskich receptur oraz miody czy pasztety z gęsi.

Organizatorami VIII Pikniku Lotniczego są Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin oraz 21. Baza Lotnictwa Taktycznego.

 

VIII Piknik Lotniczy

Sobota, 30 czerwca 2018 r., godz.9.30

teren lotniska wojskowego w Świdwinie