zachodniopomorskie info

SIATKARZE SKSG „KORONY” ZDOBYLI ZŁOTY MEDAL !!!

Impreza była dofinansowana dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz dzięki wsparciom Gminy Miasta Radomia i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu. W Turnieju brało udział 9 zespołów z różnych miast Polski: KORONA Szczecin, ŁKSG Łódź, MAZOWSZE Warszawa, POMORZE Gdańsk, RADOMIG Radom. REYMAN Kraków, SPARTAN Lublin, ŚWIT Wrocław oraz TON Poznań.

Mistrzem Polski Oldbojów została nasza drużyna KORONA Szczecin, która pokonała w finale ŚWIT Wrocław 2-1. Zaś III miejsce wywalczyła drużyna POMORZE Gdańsk, pokonawszy gospodarza Ogólnopolskiego Turnieju RADOMIG Radom 2-0.

Informujemy również, że 2 Zawodników SKSG „Korona” otrzymali nagrody indywidualne za:

- najlepszego przyjmującego Olgierd Koczorowski (KORONA Szczecin),

- najlepszego zagrywającego Piotr Boreysza (KORONA Szczecin).

Pozostałe nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik (MVP) – Robert Moroz (ŚWIT Wrocław)

Najlepszy atakujący – Jakub Schmidt (POMORZE Gdańsk)

Najlepszy rozgrywający – Paweł Legutko (RADOMIG Radom)

Najlepszy środkowy-blokujący – Jacek Inglot (ŚWIT Wrocław)

Najstarszy siatkarz – Wojciech Polit (ŁKSG Łódź) – 67 lat

Siatkarze SKSG „Korona” uzyskali wysokie pozycje dzięki ciężkim treningom pod okiem doświadczonego trenera Tomasza Kławsiuća. Wielkie brawa należą się również Zawodnikom oraz dzięki asyście i poradom Marcina Bodnara.

Przez 6 lat SKSG „Korona” jako Oldboje zawsze grała w finale i po raz 3 zdobyła złoty medal: